Wyjście na lody
24 czerwca 2026
W dniu dzisiejszym klasy „0”, 1 i 2 wybrały się na lody. Wyjście było okazją do integracji grup, wspólnego spędzenia czasu oraz kształtowania relacji między uczniami. Dzieci utrwalały również zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz uczyły się praktycznego posługiwania pieniędzmi podczas samodzielnego dokonywania zakupów. To był miło spędzony i wartościowy czas poza szkołą.
- oplus_0
- oplus_0
- oplus_262144
- oplus_0
- oplus_262144
- oplus_0
- oplus_0













