3-latki

Oddział  3- latków – „Biedronki’’

Wychowawcą oddziału jest pani Marta Rombel. W opiece nad przedszkolakami pomaga pani Magda Wołoszka. Najmłodsza grupa w przedszkolu liczy 23 osoby. Uczęszczają do niej dzieci z pobliskich miejscowości. W oddziale 3-latków jest 9 dziewczynek i  14 chłopców. Dzieci uczą się zasad współżycia w grupie i samodzielności. 3-latki uczestniczą w zajęciach z języka angielskiego. Podczas 5 godzinnego pobytu w przedszkolu dzieci realizują zajęcia dydaktyczne wynikające z podstawy programowej, spożywają śniadanie, obiad i spędzają czas na świeżym powietrzu, korzystając z placu zabaw oraz wspólnych spacerów.

Dzień Chłopaka

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach, dlatego 30 września w naszej grupie świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji rodzice zakupili prezenty dla chłopców. Dziewczynki wręczyły chłopcom prezenty i złożyły piękne życzenia.  W zamian za to otrzymały również upominki od chłopców. Dzień upłynął wszystkim w miłej atmosferze.

Dzień Przedszkolaka

20 września to święto wszystkich Przedszkolaków. W tym roku  świętowaliśmy go następnego dnia, czyli  w poniedziałek. Wspólne zabawy, śpiew i radość towarzyszyły wszystkim dzieciom. Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz piękne, kolorowe baloniki.

 

Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września przedszkolaki z grupy Biedroneczki obchodziły Dzień Kropki. Temu dniu towarzyszyły wspólne zabawy, malowanie kredą na placu szkolnym. Przedszkolaki dowiedziały się jak ważna w życiu każdego z nas jest kropka, że  od niej wszystko się zaczyna. Dzień upłynął nam w bardzo miłej atmosferze, wszystkim dopisywał dobry nastrój i świetna zabawa.